“Мама померла швидко, вибач, що не вберіг”: у мережі опублікували лист батька синові з розбомбленого Маріуполя

З’являється все більше свідчень жахливої ситуації в оточеному російськими військами Маріуполі, де українські воїни мужньо протистоять переважаючому за кількістю ворогу. Ось одне з них: батько лишив листа синові, в якому попросив вибачення, що не зберіг матір, а також намалював місце її поховання біля будинку, де вони жили.

“Діма, мама померла 9 березня 2022 року. Померла швидко. Потім будинок згорів. Діма, вибач мені, що не захистив її. Я поховав маму. У дитячому садку. Я тебе люблю”, – ідеться у страшній записці, яку тато Анатолій лишив для свого сина Дмитра. В ній також розписано, як знайти місце поховання матері, повідомляє Bild.

Лист батька до сина з розташуванням могили матері у Маріуполі

У Маріуполі відбувається справжня катастрофа. Немає електроенергії, газу, води. Мирне населення голодує і гине під російськими бомбами. Вибратися з міста немає змоги, тому що воно перебуває під постійними обстрілами.

Очевидно, президент Росії Володимир Путін хоче заволодіти містом за будь-яку ціну. Тому жорстокий наступ лише посилюється. Але мужні українські захисники чинять відчайдушний героїчний опір.

Мер Маріуполя Вадим Бойченко запевняє, що над містом і надалі майорить український прапор, і воно залишиться українським. Він звинувачує військових РФ у невиправданій жорстокості щодо мирного населення.

“Їхнє (окупантів – Ред.) завдання — просто зрівняти місто з землею, включно з його мешканцями. Це просто геноцид, не може бути іншої назви для цього”, – наголосив мер.

Майже всі будинки міста-героя розбомблені або сильно пошкоджені. Підрахувати точну кількість загиблих неможливо, але жахливі кадри руйнувань змушують думати про найгірше. В місті давно проблеми з ліками, з питною водою, була інформація про те, що люди пили воду з калюж. Також у місті проблеми з їжею.

Руїни житлового будинку в Маріуполі

Міська влада просить світ про допомогу: все більше людей без їжі, а гуманітарні коридори для вивозу людей і завезення гуманітарної допомоги не спрацьовують, вони розстрілюються окупаційними військами і піддаються нападам. Доведення мирних жителів до голодування – це військовий злочин Путіна, але певно це і є частина його плану щодо “звільнення” Маріуполя.

Будівля в Маріуполі, пошкоджена в результаті обстрілу

Приватний сектор Маріуполя після обстрілу