Лукашенко допомагає вбивати українців: Ввечері з Білорусі по Україні було випущено понад 20 ракет

Ввечері з Білорусі по Україні було випущено понад 20 ракет

З території Білорусі по українських містах ввечері 1 квітня випустили не менш як 20 ракет. Про це йдеться у Telegram “Беларускі Гаюн”, передають Патріоти України.

“За сьогоднішній вечір наша моніторингова група зафіксувала велику кількість запусків ракет (понад 20) у Мозирському та Хойнікському районах Білорусі. Інформацію про запуски підтверджують десятки надійних джерел”, – йдеться у повідомленні.

Як стверджують активісти, по Україні завдають удари тактичними ракетними комплексами. Загалом 1 квітня 11 пусків зафіксували з території Хойнікського району, 34 – з Мозирського, 4 – Калинковічського.

Інтенсивність ракетних ударів може бути пов’язана з прикриттям відходу підрозділів ЗС РФ.Особлива інтенсивність ракетних ударів зафіксована активістами з території Мозирського району. Біля села Дрозди у Мозирському районі активісти знайшли розміщену росіянами радіолокаційну станцію.

Протягом доби білоруси фіксували переміщення російської техніки, зокрема, до кордону з Польщею та з Мінська у Слуцьк – велика колона техніки ППО підрозділу 15-ї зенітної ракетної бригади. Останні переміщення, йдеться у повідомленні, можуть бути пов’язані з ракетними ударами по Бєлгороду.