Лавров заявив, що війна в Україні закінчиться договором, але його деталі визначатиме поточна ситуація

Глава МЗС РФ Сергій Лавров вважає, що війна проти України завершиться підписанням договору. Нюанси цієї угоди залежатимуть від стану справ на полі бою.

Про це він заявив в ефірі російського телебачення. “Сьогоднішня ситуація в Україні закінчиться договором, але його параметри визначатимуться актуальною ситуацією у воєнних діях”, – заявив він. Повідомляє news.obozrevatel.com

При цьому так званий дипломат звинуватив Україну в тому, що після звірств російських окупантів проти мирного населення наша делегація “зробила крок назад, відмовившись від стамбульських пропозицій”. Він заявив, що команда президента Володимира Зеленського лише “імітує переговори”.

Лавров вважає, що на офіційний Київ чинять тиск країни Заходу, насамперед США та Великобританія. За його словами, вони навіть “здійснюють зовнішнє управління” українською владою.

Також глава російського міністерства примудрився зробити дивну заяву про ризик ядерної війни. За словами Лаврова, такий “ризик реальний, цю небезпеку недооцінювати не можна”. Однак далі він почав суперечити собі, сказавши: “Ядерна війна неприпустима, це принципова позиція Москви”.