Кожна російська сім’я вже повинна заплатити по 2 млн рублів на відновлення України

Здається, що напічкана пропагандою свідомість росіян вчора врізалась об щось тверде. Це була реальність, яка наче айсбер дала про себе знати титаніку путінського режиму. І всі запищали як же так? Що трапилось, чому зрада?

А тим часом ті опозиціонери які ще мають здатність говорити кричать, що кожна російська сім’я вже повинна заплатити по 2 млн рублів на відновлення України. Про це сказав російський політтехнолог Михайло Шейтельман про завдану війною шкоду в ефірі російської програми (Повітря).

Раніше прем’єр-міністр України Денис Шмигаль оцінив завдані Росією збитки в $1 трлн.

«Та картина, яка складається сьогодні, коли йдеться або про перемогу України, або про компромісну угоду, передбачає, що відновлення буде за рахунок Росії. Про це не йдеться на переговорах, бо це не робота України, її робота перемогти військовим шляхом. Далі за це візьметься Захід. Такі схеми вже відпрацьовані на Іраку, який відновлював Кувейт власним коштом», – сказав експерт.

За його словами, великі резерви Росії вже знаходяться на Заході — близько $400 млрд, але навіть якщо заарештовувати не їх, то подальший прибуток від нафти і газу може бути обкладений податком, це стандартна схема. При ціні $100 за барель нафти $50 доларів ітимуть у Росію, а інші $50 у фонди допомоги України.