Херсон – це Україна! ЗСУ виганяють окупантів з міста: ворог втрачає позиції. Перемога скоро!

Сили оборони України розпочали звільнення Херсона від російських окупантів. Як розповів радник міністра оборони України Маркіян Лубківський в ефірі ВВС Radio 4, ідуть важкі бої.

“Вважаю, що сьогодні (26 березня – ред.) місто буде під повним контролем українських сил”, – сказав Лубківський. Пише korupciya.com

За його словами, українські війська зараз зосередилися на контратаках на київському та південному напрямках, де успішно почали відтісняти російську окупаційну армію.

Про просування ЗСУ у Херсоні раніше повідомили американські ЗМІ, посилаючись на дані Пентагону. Вони наголошували на тому, що російська армія втратила контроль над частиною українського міста. Зазначимо, що російські війська увійшли до Херсона на початку березня.

Весь цей час окупанти намагалися взяти під контроль місто, але зустріли запеклий опір місцевого населення. Тисячі беззбройних херсонців щодня виходили на протести, вимагаючи, щоб російська армія забралася з їхнього міста. Через це, ймовірно, росіяни так і не змогли влаштувати сепаратистський “референдум” щодо створення “ХНР” як на Донбасі.

За інформацією тг-каналу Верикаль, російську армію поступово починають видавлювати із міста. Ми не можемо розповідати всіх деталей, але незабаром Херсон буде зачищено від русні. Повного контролю над містом російські військові вже не мають, а незабаром воно буде усіяне їхніми трупами. Тримайтеся, херсонці.

Як зазначав раніше очільник міста Ігор Колихаєв, Херсонщина була, є та буде невід’ємною частиною єдиної держави – України.

Депутати Херсонської обласної ради VIII скликання, як представники спільних інтересів територіальних громад Херсонської області запевняють всіх, що Херсонщина – це частина суверенної та унітарної України. Неякі інші сценарії не підтримуються ані мешканцями області, ані представниками депутатського корпусу обласної ради, ані законно обраною народом місцевої влади.

Депутати Херсонщини ніколи не визнають спроб створити на території Херсонської області «народну республіку» та заграбастати частину України. У нас єдина відповідь окупантам: «Руський воєнний корабль іди на …».

Херсонщина не скорена та протистоїть загарбнику. Наші серця б’ються в такт зі всією Україною, яка боронить себе від окупантів. Херсон – це Україна! Ми – це Україна. Україна – суверенна та єдина. Від сходу до заходу, від півдня до півночі. Все інше це провокація та підлі інсинуації ворога.

Слава Україні! Героям слава!

Я, Херсонський міський голова Ігор Колихаєв, та депутатський корпус Херсонської міської ради доєнуємося до колег і наголошуємо: Херсон був, є та залишатиметься територією України!

Окупанти не раз намагалися організувати у Херсоні підставний мітинг, щоб показати, нібито херсонці підтримують Росію, однак у них нічого не вдалося.

Депутат партії “Слуга народу” Максим Бужанський заявив, що тим, хто організовує схожі провокації, загрожує кримінальна відповідальність.

“Я ось тут таке хотів би сказати. Персонажам з автобусів та газелей, якщо вони наші громадяни, світять статті за замах на територіальну цілісність нашої країни, колабораціонізм, держзраду та решту всього набору. Якщо не наші, не світить нічого доброго навіть на тлі сказаного вище.”

Український президент Володимир Зеленський також прокоментував ситуацію та  звернувся до херсонців.

“Це треба зупинити. Херсонці, звертаюся до вас: покажіть, що це ваше місто, ви можете все зупинити, будь-який план окупантів. Нікого не слухайте. Слухайте своїх дітей, слухайте своє серце. Я закликаю херсонців позбутися всякого відчаю. Україна свого не віддасть. Ми боремося проти потужного ворога, який перевершує нас чисельністю, який перевершує нас кількістю техніки, але який на тисячі світлових років далекий від нас, від нормальних людей, які мають гідність”, – наголосив глава Української держави.