Глава Пентагону заявив, що США та їхні союзники готові “зрушити небо та землю” для підтримки України

Сполучені Штати Америки заявили, що готові “зрушити небо та землю”, щоб допомогти Україні перемогти у війні з Росією. США провели переговори щодо допомоги українській армії з 40 країнами-союзниками.

Таку заяву зробив міністр оборони США Ллойд Остін у ході присвяченої підтримці та посиленню обороноздатності України зустрічі у Німеччині. Про це повідомляє Тhe Guardian.

Виступаючи на авіабазі Рамштайн на південному заході Німеччини, Остін пообіцяв “допомогти Україні виграти боротьбу з несправедливим вторгненням Росії та зміцнити обороноздатність України для завтрашніх викликів”.

“Як ми бачимо сьогодні вранці, країни всього світу єдині у нашій рішучості підтримати Україну у її боротьбі проти імперіалістичної агресії Росії. Україна явно вірить, що може перемогти, і всі тут також”, – заявив глава Пентагону.

Він нагадав, що США вже надали Україні більше озброєнь, ніж будь-хто у світі. І мають намір і надалі допомагати українській армії перемогти у війні. Як висловився Ллойд, США “продовжать зрушувати небо та землю, щоб задовольнити” потреби Києва.

Глава Пентагону також назвав вторгнення РФ в Україну “невиправданим” та нагадав про злочини російської армії проти цивільного населення.

“Ми всі виходимо сьогодні з позиції моральної ясності – Росія веде війну за власним вибором, щоб потурати амбіціям однієї людини. Україна веде війну за необхідністю, щоб захистити свою демократію, свій суверенітет та своїх громадян”, – наголосив Ллойд.