“Досить підігравати російській пропаганді!” Бутусов закликав Міжнародний Червоний Хрест зробити правильний вибір

Журналіст Юрій Бутусов розкритикував Міжнародний комітет Червоного Хреста за її вимогу отримати доступ до затриманих росіян. На його думку, таким чином організація підіграє російській пропаганді та не виконує своїх прямих обов’язків.

Про це головний редактор видання “Цензор.нет” написав на своїй сторінці у Facebook у п’ятницю, 1 квітня. Він закликав МКЧХ виконувати зобов’язання щодо надання українцям гуманітарної допомоги, звільнення заручників та організації вивезення до РФ трутів російських солдатів.

Як зазначив Бутусов, росіяни офіційно не є військовополоненими, оскільки Володимир Путін назвав війну “спецоперацією”. Тому фактично вони є терористами, а Україна з доброї волі діє щодо них сумлінно та гуманно.

“Червоний хрест намагається допомагати терористам, втручається у внутрішні справи України. Водночас він не робить нічого, щоб притягти Росію до відповідальності за міжнародний тероризм, за масові вбивства мирних громадян, застосування по житлових кварталах ракет, авіації та артилерії. Червоний хрест намагається полегшити долю терористів, які вбивають мирних громадян. То на чиєму боці діє Червоний хрест?” – наголосив Бутусов.

Він порадив МКЧХ отримати у Росії офіційну відповідь, на якій юридичній підставі росіяни зі зброєю в руках прийшли на територію України.

“У терористів жодних прав немає, ми й так про них досить дбаємо, незважаючи на всі їхні злочини. Тож досить підігравати російській пропаганді”, – написав він.