Депутат Держдуми РФ заявив, що потрібно воювати, доки війська РФ “не опиняться на кордоні з Польщею”. Відео

Депутат нелегітимної російської Держдуми Олексій Журавльов заявив, що переговори між Україною та РФ не “продукують потрібного ефекту” на тих людей, які готові воювати за “русский мир”. За його словами, війну не потрібно припиняти, поки російські війська “не дійдуть кордону з Польщею”.

Також він заявив, що для залякування українців потрібно показувати, що російські окупанти зробили із Маріуполем. Про це Журавльов заявив на відео, опублікованому в Telegram-каналіAzerbaijani Armed Forces (Щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки). Пишет news.obozrevatel.com

Член російської Думи вважає, що мешканці української столиці нічого не знають про те, що відбувається у Маріуполі. До того ж Журавльов закликає стерти з землі Київ, як це російські окупанти зробили з Маріуполем.

“Люди в Києві нічого не знають про те, як іде зараз битва в Маріуполі. Ну так, прилетіла там ракета якась. Ну, якщо прилетіла і гаразд. Їм треба навпаки показувати, що буде з Києвом як у Маріуполі”, – заявив член Держдуми.

Крім цього, член Держдуми додав, що миру не буде, доки російські окупанти “не опиняться на кордоні з Польщею”.