Дата 12.04.2022 може перевернути історію: астролог пояснила, що чекає на Україну та Росію

Вторгнення Росії в Україну, яке розпочалося 24 лютого, вже переписало світову історію, але ще більш значущим буде те, коли і як закінчаться воєнні дії. Астропсихолог Валентина Віттрок зазначила, що дата 12.04.2022 буде переломною в історії.

12 квітня відбудеться точне з’єднання Юпітера та Нептуна під знаком Риб, що спостерігається раз на 166 років, пише ТСН. Саме це може вплинути на розвиток подій в Україні. Щоб зрозуміти значення дати, варто звернутися до історії. Повідомляє news.obozrevatel

166 років тому йшла російсько-турецька війна, і через два тижні після з’єднання Нептуна з Юпітером у знаку Риб було підписано Паризький мирний договірДокумент передбачав, що Туреччина стає незалежною державою, а безпеку їй мають гарантувати Велика Британія, Франція та Сардинія-П’ємонт.

Росія через два тижні після 17 березня 1856 року втратила протекторат над Сербією і Валахією, що фактично означало поразку у війні, хоча російські історики намагаються довести протилежне. Зараз же спостерігається явна аналогія з подіями того часу – і участь Туреччини у переговорному процесі, і гарантії безпеки, що обговорюються.

Крім того, у гороскопі Росії, якщо враховувати дві дати – прийняття декларації про створення Росії як держави 12 червня 1990 року та день підняття прапора Російської Федерації 25 грудня 1991 року, зазначено поразку у війні. З’єднання Нептуна з Юпітером передбачає або пряму поразку або ілюзію виграшу, але з руйнуваннями та втратою територій.