Буде великий “спалах”: астролог дав прогноз, коли закінчиться війна в Україні

Україна у першій половині квітня вестиме тяжкі бої з Росією, захищаючи свою землю. Ескалація може тривати ще два тижні, після чого настане переломна дата.

За словами астролога, який вирішив не розкривати своє ім’я, 24 квітня стане днем, який може змінити перебіг історії, пише “Главред”. Проте на результати подій цього дня варто очікувати не раніше перших чисел травня, а то й початку червня.

24 квітня стане критичною точкою, після якої Україна та Росія розпочнуть активний переговорний процес та пошук врегулювання ситуації дипломатичним шляхом.

Затемнення 30 квітня також вплине на переговорний процес – слова та заяви України будуть підкріплені новою зброєю та зовсім іншими підходами до ведення переговорів та вирішення спірних питань. Однак Російська Федерація проявить усю свою підступність.

Початок травня може ознаменуватися новим витком ескалації – агресор знову спробує взяти українські території під контроль, що може звести нанівець усі зусилля дипломатії.

“На початку червня вже можна очікувати зламу військової ситуації та підходу до завершення масштабних дій у такому ключі, з такими програмами та намірами, як вони починалися. Зміняться тактика, начальство, настрої агресора та всього світу”, – наголосив астролог.

За його словами, на цьому все не зупиниться – на початку серпня буде “якийсь вибух емоцій, стихійний непідконтрольний спалах”, який може стосуватися як настроїв у суспільстві, так і військових дій. Остаточно всі події мають завершитися у серпні – на початку вересня.
OBOZREVATEL