Британія порадила Україні не поспішати з укладанням мирної угоди з РФ: Джонсон назвав Путіна 6рехуном – Times

Великобританія порадила Україні не поспішати з укладанням мирної угоди з Росією. Таке попередження висловив президенту України Володимиру Зеленському британський прем’єр-міністр Борис Джонсон

Він також назвав кремлівського лідера «6рехуном». Про це пише британська газета The Times.За словами високопоставленого джерела в уряді, офіційний Лондон стурбований тим, що США, Франція та Німеччина підштовхнуть Україну до «врегулювання» та підуть на значні поступки у мирних переговорах із Кремлем.

Він уточнив, що існують побоювання, що союзники «надто прагнуть» якнайшвидшого укладання мирної угоди. Хоча, на його переконання, договір має бути підписаний лише тоді, коли Україна опиниться у максимально сильній позиції.

У телефонній розмові на вихідних Джонсон попередив Зеленського, що Путін – «брехун і тuран», який використовує переговори, щоб «виснажити вас і змусити піти на поступки».

Зі свого боку Зеленський висловив занепокоєння з приводу ходу переговорів і того, чи Москва їх використовує для зміни позиції та посилення своїх сил.

Як повідомляв OBOZREVATEL