Білоруські Журналісти Заявили, Що Російський Тимурчик Передав Свій Вертоліт Ка-52 Україні

Росія створила такі умови для адекватних росіян, що кожен, хто бачить реальність розуміє безперспективність забави у гру “Підтакни пропаганді”. Єдине що бать ті, хто мають імунітет проти пропаганди це потребу втікати від цього божевілля.

Пропагандистська машина Росії в догоду помішаному на абсолютній владі Путіну створила альтернативну реальність вєлікай рассєї, і у ній немає місця нікому із тих, хто хоча б підозрює про існування справжньої реальності.

В таких шизофринічних умовах немає нічого патріотичнішого для справжнього росіянина, як знищувати цей інформаційний кокон, який об’єктивно, власне, і знищує Росію.

Саме цим адекватним людям попри їхню деюре приналежність до табору ворога Верховна України все рівно запроповала співпрацю, оголосивши про винагороду за передану військову техніку, та захист від переслідувань путінського режиму.

Білоруські журналісти з “Беларускі гають” і “МотолькоПомоги” перехопили розмову диспетчера з вертольотом Ка-52, який відхилився від курсу і втік у бік України.

Сьогодні, п’ятого квітня, стало відомо, що один з російських вертольотів відхилився від курсу і втік у бік України. Про це повідомляють білоруські журналісти з “Беларускі гають” і “МотолькоПомоги”, які перехопили розмову диспетчера, який намагався зв’язатися з пілотом вертольота.

“812-й, ти де зараз знаходишся, скажи по-чесному?

Тимурчик, скажи нам, будь ласка, російською мовою. Ви залишилися там чи ні?”, – було чутно в розмові одного пілота.

“Більш того, у записі переговорів можна почути, що пілот одного з вертольотів і диспетчер як мінімум 25 разів намагалися зв’язатися зі екіпажем, що втік. Куди саме подівся борт-нам не відомо, проте нагадаємо, що «Укроборонпром» готовий виплатити $500 000 за захоплений або викрадений вертоліт в робочому стані

Підознюють, що пілот гелікоптера просто вирішив зробити правильний вибір”, – написано було в публікації білоруських журналістів.