Арестович розповів про таємні переговори Лукашенка із Заходом: петляє, як може

Радник глави Офісу президента України Олексій Арестович розповів про роль Білорусі у війні проти нашої країни. За його словами, невизнаний білоруський президент Олександр Лукашенко “петляє як може”.

Він також веде таємні переговори із Заходом. Про це Арестович розповів в інтерв’ю російському “Медузу”.

“Білорусь намагалися втягнути у війну дуже активно. не винен, він сам до мене прийшов”, – сказав він.

При цьому територія Білорусі та їхня військова інфраструктура, зокрема, аеродроми, бази постачання, залізнична мережа, були використані для атак на Україну. Звідти запускали ракети, літала авіація, і навіть наступали війська.

“Це за визначенням є військовою агресією. Але ми спеціально не ставили це питання, тому що ми розуміємо саму Білорусь і дуже чітко розділяємо білоруський народ та білоруську владу. А те, що білоруський народ був проти, ми бачили”, – пояснив радник голови ОПУ. .

Наразі територію Білорусі вже практично не використовують. Була лише пара епізодичних пусків ракет, а от авіація вже не літає.

Крім того, білоруським партизанам вдалося зіпсувати залізничну мережу, що ускладнило життя російським окупантам.

“Я їх до цього закликав, і на мене в Білорусі порушили кримінальну справу за тероризм. Але, як бачите, не дарма закликав. А Лукашенко зумів петляти. І за білоруську територію можна більше не хвилюватися”, – додав Арестович.

Раніше стало відомо, що Арестович вважає, що Лукашенко хоче домовитися із Заходом. На його думку, Лукашенку не влаштовують ані перемога Путіна, ані його поразка.

OBOZREVATEL