Арестович назвав ймовірну дату закінчення війни

За словами радника керівника Офісу президента України Олексія Арестовича, до кінця квітня або на початку травня російські загарбники просто видихнуться і не зможуть продовжувати наступ в Україні.

Нові можливі дати закінчення війни Арестович озвучив в ефірі національного телемарафону. Він зазначив, що у ворога не вистачить сил, і тоді українцям буде легше їх “дотиснути” та перемогти.

“Кінець квітня – початок травня вони здохнуть, не зможуть наступати. Навіть якщо залишаться на нашій території, тільки з’явиться зеленка, лупитимемо їх, що стоять на місці, силами військових та місцевих. Селяни швидко їм покажуть, як це – стояти на місці в країні, яка тебе ненавидить”, – наголосив Арестович.

Також радник керівника ВП наголосив, що навряд чи окупанти повернуться до Києва на позиції, які вони залишили. Адже, за словами Арестовича, ніхто не здає оборонних позицій, щоб потім знову їх брати, тоді вже легше їх просто утримувати. Крім того, щоб повернутися, їм потрібно більше військових сил, яких у РФ вже немає.

“Треба бути повними ідіотами, щоб знову кидати сили на Київ. Якщо підуть – знищимо”, – сказав Арестович.

Наразі окупанти стягують сили на Схід, Україна розуміє, що РФ готується йти у наступ на цьому напрямку. Однак у успіх цього наступу Арестович не вірить. Каже, що російські війська вже самовичерпалися, а поповнення, що приходить, дуже “різношерсте” – з різних відомств, з різних за терміном перебування частин.

Крім цього, орки вже тричі переносили запланований наступ, тому може бути таке, що й надалі переноситимуть, каже радник голови ВП.