А ви знали, що на українській стороні працює легендарний канадський снайпер “Валі”?

А ви знали, що в Україні воює легендарний канадський снайпер “Валі”? Подейкують, що чоловік настільки професійно володіє гвинтівкою, що може ліквідувати до 40 цілей в день, проте він скромно відмахується від такої статистики. Але разом із тим жартує, якщо буде можливість зажмурити 100 ворогів, то без пробелм натисне на пусковий гачок 100 і більше разів.

Таокж українським журналістам снайпер зізнався, що вражений хоробрістю українських військових снайперів.

“В Україні неймовірні солдати. Одна з квартир була у вогні. Я піднявся вище. Я відчував себе як їжа, розумієш, яка готується на вогні. Так було жарко. А український снайпер залишався там, працював. Вогонь, все задимлене, а він там. І це тільки одна маленька історія про хоробрість українських воїнів”, – зазначив він.

Крім того, що Валі є професйним снайпером, він також веде власний блог у Фейсбуці, де зокрема розказує і про війну в Україні.

Одним із останніх його спостережень була “дивовижна тупість розсіян”, чому дійсно щиро здивований.

Щоб дати вам уявлення про дивовижну тупість росіян… пише Валі і продовжує:

Щойно розмовляв з колишнім гідом Чорнобильської АЕС. Як ви, напевно, знаєте, Чорнобиль – це дуже радіоактивний майданчик, де ніхто не мешкає і він знаходиться на півночі України.

Уявіть собі, російські солдати зайняли місце поза зоною безпеки. Їм наказали викопати окопи у місці, завідомо забрудненому радоактивному місці: Червоному лісі.

Копаючи грунт, вони “розбудили” велику кількість смертельних радіоактивних часток.

Російські воїни покинули Чорнобиль, але їхня смерть лише питання часу. Можливо, що їх одяг також забруднений частинками. Так вони ще й спричинять смерть своїх рідних та друзів, які їх чекають.

Ці солдати скоро помруть. Інші будуть хворіти на рак, разом зі своїми дітьми. Все тому, що їх начальство – ідіоти.