5-та ранку, Маріуполь, наші морські піхотинці з 36-ї бригади записали відеозвернення :“Ми вдячні кожному українцю”(ВІДЕО)

Українські морпіхи, які від початку російського вторгнення тримають оборону Маріуполя, записали звернення з заблокованого міста. Вони розповіли, що у них немає боєприпасів і продуктів, однак вони тримаються до останнього.

Воїни закликали українців продовжити їхню боротьбу до перемоги. Відео звернення опублікувала журналістка ТСН Наталія Нагорна.

“Морська піхота в Маріуполі зараз. Щоб ніхто не міг сказати “іх просто взламалі”. Досі тримаються, але немає чим триматися. Я прошу тих, хто може допомогти – надати допомогу хлопцям. Вони поки живі, вони не в полоні. Але скільки ще так “протримаються” – рахунок на години”, – написала журналістка.

На відео – незламні, але неймовірно змучені українські воїни. Вони розповідають, що від початку блокади Маріуполя, яка розпочалася 1 березня, відчайдушно боролися за кожен метр української землі. Боролися з ворогом, який переважає їх у живій силі в десять разів, який має величезну перевагу в наземній техніці, у кораблях та авіації.

“Ми – захисники Маріуполя. 36 бригада морської піхоти, яка до останньго тримала і тримає оборону цього міста. Ми не здавали позицій. Ми тримали кожен клаптик цього міста по нашій можливості. Але реалії такі, що місто дійсно опинилося в блокаді, в кільці. Жодного підвозу боєприпасів, продововольства не відбувалося. Тримали до кінця”, – каже один з морпіхів.

Мужні чоловіки подякували кожному українцеві, який вірив у них, який переживав за своїх воїнів, котрі опинилися у серці справжнього пекла, принесеного Росією на українські землі, в мирний український Маріуполь.

“Ми вдячні кожному українцю, який вірив в морську піхоту. І продовжує вірити. На цій вірі ми протримались так довго. Ми не залишили своїх позицій. Ми залишаємося вірними завжди. Слава Україні! Героям Слава!” – кажуть захисники.

Попри все, вони знаходять у собі сили посміхатися. І закликають народ боротися з ворогом до перемоги.

“Всі українці мають пам’ятати ціну цього супротиву. І довершити справу. Відстояти перемогу до кінця”, – кажуть захисники міста.

За даними Нагорної, це відео було записане в Маріуполі 12 квітня близько 5 ранку.

“Люди, які просять продовжувати боротьбу і говорять про те, що трималися до кінця, в той момент хоч і знаходилися в оточенні, але не в полоні і говорили без примусу. Так, немає чим чинити опір. Але ніхто в світі не маж права їм дорікнути тим, що більше тримати оборону нічим і ніяк. Вони тримали багатотисячну орду на мужності та характері”, – пише журналістка.